Maj 2018
P W Ś C P S N
« Mar    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

postheadericon O Nas

” Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

J. Korczak

Witajcie!!!

Już dziś mamy przyjemność zaprosić Was do nowej, kolorowej, atrakcyjnej sali zabaw …

Nasza sala to jedyne w swoim rodzaju magiczne miejsce, w którym każda pociecha znajdzie dla siebie mnóstwo atrakcji. Naszym głównym celem jest dostarczenie zarówno dzieciom, jak i ich opiekunom samych magicznych, niezapomnianych chwil. u nas nie ma miejsca na nudę ! 😉 Nasza szeroka oferta zapewni niezapomniane chwile małym rozrabiakom oraz pełen relaksu czas, przy aromatycznej kawie, wszystkim rodzicom.

Wyposażenie sali zostało dobrane w trosce o walory edukacyjne i bezpieczeństwo każdego malucha. jest ono bardzo zróżnicowane, ponieważ rozumiemy, że każde dziecko jest inne i ma różnorodne zainteresowania. dlatego oprócz konstrukcji zabawowej wyposażonej w szereg przeszkód, labiryntów i basenów z piłeczkami; można znaleźć u nas także moduły do zabaw rozwijające wyobraźnię i umiejętności motoryczne. Nie brakuje także kącików tematycznych, w których swoje talenty rozwijają mali artyści, aktorzy, kierowcy, konstruktorzy czy kucharze. Umożliwiają one naszym małym odkrywcom w ciekawy sposób poznawać otaczający świat.

U nas  wszystkie dzieci, niezależnie od wieku i usposobienia, mają okazję aktywnie spożytkować swoją energię, ćwicząc koordynację wzrokowo-ruchową, doskonalić umiejętności manipulacyjne, rozwijać wyobraźnię oraz w naturalny sposób integrować się z rówieśnikami.

Jesteśmy jedyną w mieście salą zabaw, w której od początku do końca, opiekę nad Państwa pociechami sprawują wykwalifikowani opiekunowie z wykształceniem pedagogicznym. Wykorzystujemy swoją wiedzę i doświadczenie, dlatego dzieci nie są u nas pozostawione „same sobie” jak na innych salach, tylko zawsze staramy się zorganizować im czas w sposób adekwatny do indywidualnych zainteresowań i potrzeb. Dzieciaczki chętnie zostają pod naszą opieką, spędzają ciekawie i aktywnie czas, podczas gdy ich opiekunowie bez stresu załatwiają swoje ważne sprawy (urzędy, zakupy, itp.). Nacisk na bezpieczeństwo, wszechstronny rozwój i walory edukacyjne sprawia, że doskonale bawią się u nas już roczne maluchy 😉

Również jako jedyna sala zabaw w mieście, udostępniamy państwa pociechom wszystkie urządzenia w cenie wejścia. Rozumiemy, że rodzic płacący za wstęp niekoniecznie chce być na miejscu zaskakiwany dodatkowymi kosztami zabawy dziecka.

Oddając do Państwa dyspozycji naszą bajkowo- magiczną salę kierujemy się przede wszystkim dobrem dziecka i profesjonalizmem w opiece nad nim. Dokładamy wszelkich starań, by każdy odwiedzający nas mały czy duży klient, wychodził od nas zadowolony i opuszczał naszą salę z uśmiechem na twarzy 😉

Godziny otwarcia:

Klub malucha:

poniedziałek- piątek od 6.40

Sala zabaw:

poniedziałek- piątek 15-19

sobota 10-19

niedziela 12-19